24.03.2018 VII CACIB Bogatić 2018 - Pobednici FCI grupa i razreda - Foto Galerija
Izveštaj pobednika u svim kategorijama sa VII Međunarodne izložbe pasa svih rasa CACIB Bogatić 2018.
Junior handling:
- Nemački ovčar
- Srpski gonič
- Nemački lovni terijer
Baby BIS ( 3 – 6 meseci ):
- Bostonski terijer: Heartly Lux Panamera, vl. Saša Grujić
- Kane korso: Cayenne Del Nostro Destino, vl. Alekasandar Bogdanović
- Doberman: Angel Of Shaitan Milano, vl. Milan Matić
Puppy BIS ( 6 – 9 meseci ):
- Francuski buldog: Bull Ranch Mx Reserva Bull Mons Bernard, vl. Darko Borozan
- Njufaundlandski pas: Sany – Boj Faundland, vl. Polgar Andras – Dagmar
- Rotvajler: Dux Dark Riders, vl. Odgajivačnica „Dark Riders“
Veteran BIS:
- Američki stafordski terijer: Baracuda, vl. Marko Mašić
Odgajivački parovi:
- Odgajivački par engleskih buldoga, vl. Goran Stanković – Aleksandar Marković
- Odgajivački par francuskih buldoga, vl. Mario Bunjevac
- Odgajivački par posavskih goniča, vl. Veroljub Tanasić
Odgajivačke grupe:
- Odgajivačka grupa srpskih goniča, vl. Andrej Pavlović
- Odgajivačka grupa američkih stafordskih terijera, vl. Nikola Lazić
- Odgajivačka grupa posavskih goniča, vl. Đorđe Aleksić
JUNIOR BEST IN SHOW ( JBIS )
- Rotvajler: Lee Ad – Dirah, vl. Zoran Radisavljević
- Nemački oštrodlaki ptičar: Falcon The Dragon Of Mrmosh, vl. Milojko Jeremić
- Škotski ovčar – dugodlaki: Swarowsky Di Cambiano, vl. Del Sere Deborah
Pobednici po FCI grupama
I FCI GRUPA:
- Beli švajcarski ovčar: Solo Contro Tutti od Bijelih Anđela, vl. Tihana Duspara
- Nemački ovčar: Bayden, vl. Đurica Ćulibrk
- Škotski ovčar – dugodlaki: Morning Glory Ever After, vl. Lucia Novakova
II FCI GRUPA:
- Doberman crni: Pride Of Russia Chingay, vl. Milan Matić
- Argentinski pas: Legado De Artemis Atila, vl. Milan Veljović
- Bernski pastirski pas: Badi Stanovljanski, vl. Jovan Jurmović
III FCI GRUPA:
- Jorkširski terijer: Again You Are My Gold Seal, vl. Anna Golino
- Stafordski bul terijer: Harley Aka Panda, vl. Ante Erceg
- Bul terijer: Shadow For Extreme Simphonx, vl. Peđa Perišić
IV FCI GRUPA:
- Jazavičar oštrodlaki: Django, vl. Nikola Lazinica
- Jazavičar kratkodlaki: Lessa Fany, vl. Nikola Lazinica
V FCI GRUPA:
- Sibirski haski: Icily’s Love Me Tender – Lukas, vl. Vladimir Ranković
- Samojed: Lord Lennon De Sanna Gourska, vl. Nadege Dubois
- Basenji: Gunga Itapuca, vl. All. Abdiscovery Di Schiavo Stefano
VI FCI GRUPA:
- Srpski gonič: Lisko, vl. Goran Blagojević
- Srpski trobojni gonič: Lombardo Drinski, vl. Dragić Popović
- Dalmatinski pas: Mediolanum Dr. Feelgood, vl. Minja Cerović
VII FCI GRUPA:
- Nemački kratkodlaki ptičar: Z – Klej iz Doline Baira, vl. Mile Puhaca
- Engleski seter: Wendy Star Azb, vl. odg. „Antonio Zell Brancco“
- Nemački oštrodlaki ptičar: Daffy The Dragon Of Mrmosh, vl. Milojko Jeremić
VIII FCI GRUPA:
- Američki koker španijel: Gch Gabriel Bohemia Black Diamont, vl. Marketa Viktorinova
- Lagotto romagnolo: Sergio, vl. Radovan Mihaj
3. Engleski koker španijel:Victoria Secret Esqueen,vl. Gorka Edyta
IX FCI GRUPA:
- Kineski ćubasti pas: Blendverks Havana Rose, vl. Catlina Gustafsson
- Pudla srednja crna: Carrera Grande Sent Morten, vl. Jelena Jaćimović
- Francuski buldog: Haruki Regalia, vl. Luiza Kajrys
X FCI GRUPA:
- Ruski hrt – barzoj: Go Go Bolshoi Mythos, vl. Andrea Laskai Berzene
- Veliki engleski hrt – gejhund: Estet Classic Pretorian, vl. Andrea Laskai Berzene
- Mali engleski hrt – vipet: Azarin Elandiel, vl. Karolina Gozdzikowska
BEST IN SHOW CACIB BOGATIĆ 2018 ( BIS )
- Doberman crni: Pride Of Russia Chingay, vl. Milan Matić
- Srpski gonič: Lisko, vl. Goran Blagojević
- Jorkširski terijer: Again You Are My Gold Seal, vl. Anna Golino