03.06.2026 Због дојаве о бомби евакуисане школе у Дубљу, Бадовинцима и Глушцима
Због дојаве на школске Email адресе о постављеној бомби данас су, пре подне, евакуисане образовне установе у Дубљу, Бадовинцима и Глушцима. Ученици и запослени су, према доступним информацијама, из безбедносних разлога напустили школске објекте, док надлежне службе предузимају мере у складу са процедурама.
14,40: После провере, како незванично сазнајемо, школа у Бадовинцима је наставила са радом поподневне смене, јер је утврђено да се ради о лажној дојави.
Очекују се додатне информације након провере објеката и званичних саопштења надлежних институција.