03.06.2026 Лажна дојава о бомби-Школа у Бадовинцима наставила рад у поподневној смени
Због дојаве о постављеној бомби данас - пре подне, евакуисане су образовне установе у Дубљу, Бадовинцима и Глушцима. Ученици и запослени су, према доступним информацијама, из безбедносних разлога напустили школске објекте, док су надлежне службе извршиле проверу и предузеле мере у складу са процедурама.
14,40: После провере, како незванично сазнајемо, школа у Бадовинцима је наставила са радом поподневне смене, јер је утврђено да се ради о лажној дојави.