14.05.2026 Аутомобилом пробио блокаду испред Правног факултета у Београду и повредио пешака
Саопштење Полицијске управе Београд преносимо у потпуности:
Данас, око 12 часова, на раскрсници Булевара краља Александра и Професора Михаила Ђурића, испред Правног факултета, током одржавања непријављеног јавног окупљања, аутомобил „опел астра“ којим је управљао М. С.(1985), након вербалне расправе са учесницима окупљања, пробио је блокаду вожњом у рикверц и ударио мушкарца (1936) на пешачком прелазу, наневши му, за сада, неутврђен степен повреда.
Осумњичени је убрзо ухапшен, а по налогу тужиоца Вишег јавног тужилаштва у Београду, одређено му је задржавање до 48 сати због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешко убиство у покушају.
Повређени мушкарац је превезен у Ургентни центар."
Детаљније о целом догађају прочитајте на сајту РТС-а